CarShield ochrana laku

 

    V současnosti jsou velmi žádanou novinkou je fólie na ochranu laku. Fólie je vhodná pro majitele vozů, kteří chtějí ochránit nový lak karoserie svého automobilu před drobnějším poškozením. Tuto fólii využívají majitelé jak osobních, tak i terénních vozidel.

    CarShield je vysoce transparentní, lesklá fólie, která ochrání autolak vašeho vozu před odletujícími kamínky, štěrkem, graffiti, oleji a jinými chemikáliemi. Zabrání poškrábání autolaku, chrání hrany dveří, nárazníky, apod. Zároveň zabraňuje vzniku koroze na ochráněných místech. Opticky čirá a vysoce lesklá fólie s extrémně vysokou pevností a odolností proti protržení.

 

    CarShield je sice UV stabilní, ale zároveň dovoluje UV paprskům proniknout skrze fólii na lak vozu. Po jeho odstranění bude lak Vašeho vozu bez barevné změny a barva laku bude stejná jako na nechráněných místech. Je nutné si však uvědomit, že se jedná o folii jejíž vlastnosti jsou limitovány tvarem některých částí karoserie. Proto je nezbytné fólii v místě kde končí hranice její tvárnosti nutno naříznout či napojit. Nejedná se o „design“ ,ale za to o velmi kvalitní ochranu laku karoserie.

 

Aplikuje se na části vozidla, které jsou nejvíce náchylné k poškození, např.

 

POZOR!!! Často se setkáváme s tím, že je místo CarShieldu je použita vinylová litá fólie. Ta nedokáže dokonale a na 100% ochránit karoserii. Vinylová fólie není tak houževnatá a odolná proti nárazům, oděrům a nepropouští UV záření!!!